Haber
Antep’te İkinci Sumudica dönemi resmen başladı
![](https://gudul-ajans.com.tr/wp-content/uploads/2023/09/antepte-ikinci-sumudica-donemi-resmen-basladi-DS6AWXah.webp)
Süper Lig’de sezona istediği gibi başlayamayan Gaziantep FK, Marius Sumudica’yı yeniden kadrosuna kattı. Kulüpten yapılan resmi açıklamada, dönem sonuna kadar anlaşmaya varıldığı açıklandı.
2019-2021 sezonunun ortasında kulüpte 51 maça çıkan ve 1.55 puan ortalamasına ulaşan teknik adam, son olarak Suudi Arabistan takımı Al-Raed’i çalıştırdı.
Antep grubunda alınan başarısız sonuçların ardından Pazartesi günü Erdal Güneş ile yollar ayrıldı. (HABER MERKEZİ)